• NORA WEBSTER - /obyczajowa/
  • NICZYJE DZIECKO - /sensacja, kryminał, thriller/
  • LUDZIE NA DRZEWACH - /obyczajowa/

-----

BookPaka nr 0035 – 3 książki

Cena detaliczna BookPaki 119,79 PLN

Nasza cena promocyjna 23,95 PLN

Każda książka w cenie 7,98 PLN

 

Do BookPaki udało się włożyć:

1.   Nora Webster; Colm Toibin; Wydawnictwo WAB; oprawa miękka; liczba stron 400; rozmiar 13 x 21 cm; EAN 9788328027725

 

Po niedawnej śmierci męża przedwcześnie owdowiała Nora Webster od nowa układa swoją codzienność. Z dnia na dzień musi stanąć na czele swojej rodziny, zadbać osobno o każde z czwórki swoich dzieci i zapewnić stabilność domowych finansów. Przede wszystkim jednak musi uporać się z własnym poczuciem pustki i straty.

 

2.   Niczyje dziecko ; Victoria Jenkins; Wydawnictwo Amber; oprawa miękka; liczba stron 304; rozmiar 13 x 21 cm; EAN 9788324169351

 

Bohaterki Dziewczyn w wodzie powracają w walce z najokrutniejszym mordercą.

Zadaje okrutną śmierć… tym, którzy nie mogą się bronić.

„Dziwka”. Napis na drzwiach mieszkania inspektor Alex King jest dla niej jasny: ktoś, kogo posłała do więzienia, wyszedł na wolność i chce się zemścić. Ale Alex musi odsunąć na bok tę sprawę i inne własne problemy, bo razem z detektyw Chloe Lane rozpoczynają najtrudniejsze śledztwo w swojej karierze. W opuszczonym szpitalu znaleziono zwłoki – zbyt spalone, by je zidentyfikować. Wkrótce są kolejne podpalenia… i kolejne ofiary. Nic ich nie łączy – na pozór. Gdy Alex wreszcie odkrywa związek między zbrodniami, jest wstrząśnięta. Jeszcze nigdy nie spotkała się ze złem w tak czystej postaci. I nigdy jeszcze jej własne życie nie było tak zagrożone…

„Zwroty akcji, piętrzące się zagadki, narastający strach”. – Goodreads

Victoria Jenkins, młoda poetka, zadebiutowała jako pisarka w 2017 roku powieścią Dziewczyny w wodzie – bestsellerem Top 5 Amazonu. Dziewczyna, która zginie pierwsza i Niczyje dziecko to kolejne tomy serii z Alex King i Chloe Lane. Autorka napisała już tom 4.

 

3.   Ludzie na drzewach ; Hanya Yanagihara; Wydawnictwo WAB; oprawa miękka; liczba stron 246; rozmiar 13 x 21 cm; EAN 9788328047853

 

Małe życie stało się światową sensacją literacką. Debiutancka powieść Hanyi Yanagihary zachwyca nie mniej.

Amerykański lekarz na wyprawie w niezbadane rejony Pacyfiku dokonuje odkrycia, które odmieni jego życie i cały świat nauki. Niepokojąca, trzymająca w napięciu i tragiczna w wymowie opowieść o zderzeniu odmiennych kultur, stawiająca pytania o granicę między dobrem i złem, altruizmem i egoizmem. Przejmujący debiut Yanagihary jest też próbą rozstrzygnięcia odwiecznego dylematu: czy wielkie umysły mają prawo do życia poza moralnymi normami?

Wielopłaszczyznowa i trzymająca w napięciu powieść o zderzeniu kultur, stawiająca pytanie: czy wybitne umysły mają prawo żyć ponad normami moralnymi?

Kiedy Norton Perina podejmuje studia medyczne na Harvardzie, nikt nie podejrzewa, że arogancki młodzieniec w przyszłości zatrzęsie posadami świata nauki. Tuż przed uzyskaniem dyplomu Perina dołącza do wyprawy naukowej w niezbadane rejony Pacyfiku. Jej celem jest poznanie tajemniczego plemienia żyjącego na jednej z mikronezyjskich wysp.

Podczas gdy członkowie ekspedycji pilnie obserwują życie codzienne tubylców, uwagę młodego lekarza skupiają ludzie wyrzuceni poza nawias społeczności plemiennej – fizycznie krzepcy sześćdziesięciolatkowie, których cechuje daleko posunięta demencja. Ze strzępków ich wypowiedzi wynika, że każdy ma ponad sto kilkadziesiąt lat. Czyżby ekspedycja była bliska odkrycia sekretu nieśmiertelności?

Po powrocie z wyprawy życie Nortona Periny nigdy nie będzie już takie samo. Przełomowe dla świata nauki badania przyniosą mu Nagrodę Nobla, sławę i uznanie. Za ten sukces przyjdzie jednak słono zapłacić zarówno mieszkańcom wyspy, jak i samemu Permie. Jego spektakularna kariera zakończy się wielkim skandalem.

Nagrody:

– książka roku według „The Wall Street Journal”, „Publishers Weekly”, „The Huffington Post”,

– Dylan Thomas Prize Nominee for Longlist (2014),

– The Kitschies Nominee for Golden Tentacle (Debut) (2014).

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
   Zła           Dobra

BookPaka nr 0035 tania książka

  • Marka: BookPaka
  • Kod produktu:BP0035
  • Stan magazynowy:Dostępny
  • 119,79 zł
  • 23,95 zł

    -80%


Tagi: bookpaka, tania książka, tanie książki pakiety, zestaw książek na prezent, zestawy książkowe